KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385593
nr 1338 5593
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Silverhättan Visby. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 32x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:55:16
26/7 14:49:44